Przeżyli ze sobą 50 lat. Dziś odebrali odznaczenia (zdjęcia)

50 lat suwałki

Przeżyli ze sobą pół wieku. Dziś z tej okazji jedenaście par z Suwałk otrzymało honorowe odznaczenia za 50-lecie pożycia małżeńskiego.

Medale z rąk prezydenta Suwałk odebrali Helena i Władysław Świtaj, Krystyna i Leonard Florian Przełomscy, Grażyna Teresa i Jan Podziewscy, Jadwiga i Janusz Kopciał, Teresa Bożena i Jan Bieryło, Stanisława i Józef Zackiewicz, Helena Stefania i Bogusław Stanisław, Wikieł Anna i Władysław Ryszard Pielachowscy, Irena i Kazimierz Gwiazdowscy, Halina i Ireneusz Jankowscy oraz Czesława i Jan Eksterowicz.

- To piękny moment, kiedy mogę złożyć Państwu życzenia z tak pięknej okazji, jaką jest 50-lecie pożycia małżeńskiego - mówił w trakcie uroczystości Czesław Renkiewicz. - Życzę państwu przede wszystkim zdrowia, a także zadowolenia w życiu osobistym. Chciałbym byście państwo czuli się w naszym mieście jak najlepiej - dodał prezydent. 

50 lat suwałki

50 lat suwałki

50 lat suwałki

50 lat suwałki

50 lat suwałki

50 lat suwałki

50 lat suwałki

50 lat suwałki

50 lat suwałki

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: