perspektywa (uslugi ksiegowe)

Przeżyli ze sobą 50 lat. Dziś odebrali odznaczenia (zdjęcia)

50 lat suwałki

Przeżyli ze sobą pół wieku. Dziś z tej okazji jedenaście par z Suwałk otrzymało honorowe odznaczenia za 50-lecie pożycia małżeńskiego.

Medale z rąk prezydenta Suwałk odebrali Helena i Władysław Świtaj, Krystyna i Leonard Florian Przełomscy, Grażyna Teresa i Jan Podziewscy, Jadwiga i Janusz Kopciał, Teresa Bożena i Jan Bieryło, Stanisława i Józef Zackiewicz, Helena Stefania i Bogusław Stanisław, Wikieł Anna i Władysław Ryszard Pielachowscy, Irena i Kazimierz Gwiazdowscy, Halina i Ireneusz Jankowscy oraz Czesława i Jan Eksterowicz.

- To piękny moment, kiedy mogę złożyć Państwu życzenia z tak pięknej okazji, jaką jest 50-lecie pożycia małżeńskiego - mówił w trakcie uroczystości Czesław Renkiewicz. - Życzę państwu przede wszystkim zdrowia, a także zadowolenia w życiu osobistym. Chciałbym byście państwo czuli się w naszym mieście jak najlepiej - dodał prezydent. 

50 lat suwałki

50 lat suwałki

50 lat suwałki

50 lat suwałki

50 lat suwałki

50 lat suwałki

50 lat suwałki

50 lat suwałki

50 lat suwałki

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kontrabanda-w-samochodzie-i-mieszkaniu-42-letniego-suwalczanina

Kontrabanda w samochodzie i mieszkaniu 42-letniego...

42-latka, który w samochodzie oraz w miejscu zamieszkania miał papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, zatrzymali suwalscy policjanci. Wprowadzenie nielegalnych papierosów na rynek naraziłoby państwo na stratę ponad 17 tysięcy złotych z tytułu niezapłaconych podatków.

 Suwałki: O tym się mówi: