Na Suwalszczyźnie będą kręcić film. Szukają aktorek

film suwalszczyzna

Zostanie aktorką to marzenie z pewnością nie jednej suwalczanki. Już wkrótce mogą się one spełnić. Studenci szkoły filmowej szukają bowiem dziewczyn, które chciałyby zagrać w filmie kręconym na Suwalszczyźnie.

Na początku września Suwalszczyzna zamieni się w plan filmowy. Zanim jednak to się stanie, autorzy filmu szukają dziewczyn w wieku 16-23 lat, które chciałyby w nim zagrać.

Autorami filmu będą studenci szkoły filmowej - Martyna Jakimowska i Karol Lindholm. Ostatnia zrealizowana przez nich etiuda filmowa została nagrodzona na międzynarodowym festiwalu filmowym Camerimage, a jej pokazy odbywały się między innymi w American Film Institute w Los Angeles.

Casting do filmu odbędzie się 16 sierpnia w godzinach 16:00 - 20:00 w sali 2.25 Suwalskiego Ośrodka Kultury. 

 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.

 Suwałki: O tym się mówi: