Na Suwalszczyźnie będą kręcić film. Szukają aktorek

film suwalszczyzna

Zostanie aktorką to marzenie z pewnością nie jednej suwalczanki. Już wkrótce mogą się one spełnić. Studenci szkoły filmowej szukają bowiem dziewczyn, które chciałyby zagrać w filmie kręconym na Suwalszczyźnie.

Na początku września Suwalszczyzna zamieni się w plan filmowy. Zanim jednak to się stanie, autorzy filmu szukają dziewczyn w wieku 16-23 lat, które chciałyby w nim zagrać.

Autorami filmu będą studenci szkoły filmowej - Martyna Jakimowska i Karol Lindholm. Ostatnia zrealizowana przez nich etiuda filmowa została nagrodzona na międzynarodowym festiwalu filmowym Camerimage, a jej pokazy odbywały się między innymi w American Film Institute w Los Angeles.

Casting do filmu odbędzie się 16 sierpnia w godzinach 16:00 - 20:00 w sali 2.25 Suwalskiego Ośrodka Kultury. 

 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


kontrabanda-w-samochodzie-i-mieszkaniu-42-letniego-suwalczanina

Kontrabanda w samochodzie i mieszkaniu 42-letniego...

42-latka, który w samochodzie oraz w miejscu zamieszkania miał papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, zatrzymali suwalscy policjanci. Wprowadzenie nielegalnych papierosów na rynek naraziłoby państwo na stratę ponad 17 tysięcy złotych z tytułu niezapłaconych podatków.

 Suwałki: O tym się mówi: