perspektywa (uslugi ksiegowe)

Letnie kino w plenerze już dziś w Suwałkach

kino plenerowe suwałki zalew rkadia

Plenerowe kino zawita dziś do Suwałk. Wszystko za sprawą Filmowego Lata z Orange i Multikinem, na którego trasie znalazło się nasze miasto.

Suwałki znalazły się pośród 34 miast, gdzie odbędzie się bezpłatny plenerowy pokaz Filmowego Lata z Orange i Multikinem. Projekcja odbędzie się już dziś o 20:45 nad Zalewem Arkadia.

Organizatorzy zaplanowali pokaz filmu „Najlepsze najgorsze wakacje”, czyli rozgrywającej się w wakacyjnej scenerii słodko-gorzkiej komedii, która spełni oczekiwania zarówno wytrawnego kinomana, jak i tych, którzy rzadziej przekraczają próg kina.

Błyskotliwy humor, inteligentne dialogi i szczypta życiowej mądrości - dokładnie tego spodziewać się mogą widzowie po świetnie zrealizowanej klasyce amerykańskiego kina niezależnego.

Rozpoczynająca się po zmierzchu projekcja kina plenerowego zostanie zrealizowana w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, którą gwarantuje Multikino - operator jednej z największych sieci multipleksów.


foto: Piotr Krzyk

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


pijany-kierowca-spowodowal-kolizje-i-zasnal

Pijany 71-latek spowodował kolizje i zasnął

Pijany kierowca, który miał blisko 1,8 promila alkoholu w organizmie spowodował kolizję. Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

 Suwałki: O tym się mówi: