perspektywa (uslugi ksiegowe)

Termometr zostaje na swoim miejscu. Wszystko przez brak ofert w przetargu

termometr suwałki chłodna

Miał zmienić swoje miejsce, lecz jak się okazało ma razie zostanie tam gdzie wisi. Mowa tu o termometrze, który ze względu na nasłonecznioną lokalizację wskazuje bardzo zawyżone temperatury.

O termometrze, który pokazuje temperaturę nawet o kilkanaście stopni wyższą niż w rzeczywistości, pisaliśmy na początku kwietnia, kiedy to termometr wskazał 33°C. Wszystko dlatego, że został umieszczony na nasłonecznionej ścianie kamienicy.

Sprawą niefortunnej inwestycji poruszono również podczas sesji rady miasta. Postanowiono wtedy, że termometr zostanie przeniesiony na budynek przy ulicy Noniewicza 71 po tym, jak zostanie wykonany remont elewacji.

- 7 kwietnia tego roku suwalski ratusz ogłosił przetarg na wykonanie tej inwestycji. Jednak z powodu braku ofert został unieważniony. - poinformowała Emilia Klejmont, podinspektor z biura prezydenta Suwałk.

- W tym roku na pewno nie będzie ponownego ogłoszenia tego przetargu. W przyszłym roku, ze względu na koszty, ta inwestycja też stoi pod znakiem zapytania- dodała Emilia Klejmont.

Prawdopodobnie więc termometr zostanie na swoim miejscu i wciąż będzie zadziwiał wskazywanymi temperaturami. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


pijany-kierowca-spowodowal-kolizje-i-zasnal

Pijany 71-latek spowodował kolizje i zasnął

Pijany kierowca, który miał blisko 1,8 promila alkoholu w organizmie spowodował kolizję. Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

 Suwałki: O tym się mówi: