Wybory Miss Suwałk już w niedzielę. Poznaj kandydatki (film)

wybory miss suwałk

To już ostatnia prosta przed Finałem I Wyborów Miss Suwałk. W niedzielę na Stadionie Miejskim odbędzie się finałowa gala.

- Jestem niezwykle dumny z naszych finalistek – opowiada Karol Wasilewski, organizator imprezy. - Dziewczyny trenują codziennie, oddają serce w pracę, którą wykonują. Same aktywnie uczestniczą w przygotowaniach, podsuwają pomysły, są niezwykle aktywne. Atmosfera podczas przygotowań jest wręcz idealna, a dziewczyny zaprzyjaźniły się ze sobą - dodał Wasilewski.

Ostatni tydzień przed imprezą to czas przymiarek i przygotowań pod względem ubioru.

- Każdą z dziewczyn przygotowuję indywidualnie, mierzę i dobieram jej suknię pod wygląd, ale też charakter dziewczyny. Wszystko po to, by podczas finału kandydatki olśniły Suwalczan swoim wyglądem - tłumaczy Monika Milewska, właścicielka salonu sukien ślubnych Monia.

Dziewczyny pokażą się także w strojach kąpielowych i wbrew pozorom, tutaj również jest mnóstwo pracy.

- Jako zawodowa brafitterka muszę najpierw dokładnie zmierzyć każdą z dziewczyn. Dopiero później dobieram jej strój - opowiada Beata Jeleniewicz, właścicielka salonu Biuściasty Zakątek. - Specjalnie na Finał Miss Suwałk ściągnęłam najnowszy model strojów kąpielowych. Dokładamy wszelkich starań, żeby to było show, o którym będzie się mówiło później cały rok - dodała Beata Jeleniewicz.

- Przy wyjściu w strojach Wigier Suwałki finalistki pokażą, na co je stać. To będzie prawdziwa petarda - powiedziała Lidia Kulik, właścicielka Studia Dance Fit.

Od wczoraj finalistki trenują już nie w salach Suwalskiego Ośrodka Kultury, ale na scenie ustawionej na Placu Marii Konopnickiej.

- Chcemy, żeby dziewczyny czuły tę scenę. Poza tym niezwykle istotne jest to, by przełamały wstyd i tremę. A to jest ideale rozwiązanie - dodaje Marta Sienkiewicz, choreografka.

Dziewczyny wiedzą już, w jakim makijażu pojawią się podczas Finału.

- Przygotowanie dziewczyn do samej sesji zdjęciowej trwa około czterech godzin pracy. Można więc sobie wyobrazić, jak to wygląda podczas samego finału. Zrobimy wszystko, by dziewczyny wyglądały tego dnia idealnie - mówi Dorota Lange, organizatorka i właścicielka Centrum Szkoleniowego Wizażu i Charakteryzacji Doroty Lange.

Organizatorzy postanowili także przybliżyć sylwetkę każdej z dziewczyn w materiale wideo.

- Podczas sesji w sukniach ślubnych zrobiliśmy także dzień nagraniowy na planie - opowiada Renata Jacewicz z firmy R&P New Media. - Widać było, że dziewczyny nie są jeszcze obyte z kamerą, ale współpraca szła z nimi naprawdę bardzo dobrze. Z każdym kolejnym występem będzie tylko lepiej - uważa Jacewicz. 

Finałowa Gala odbędzie się w niedzielę (3 września) na Stadionie Miejskim o godzinie 15:30.


foto: Żaneta Poświatowska

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

wybory miss suwalki 1

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


pijany-kierowca-spowodowal-kolizje-i-zasnal

Pijany 71-latek spowodował kolizje i zasnął

Pijany kierowca, który miał blisko 1,8 promila alkoholu w organizmie spowodował kolizję. Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

 Suwałki: O tym się mówi: