perspektywa (uslugi ksiegowe)

Połowa Suwałk będzie bez wody?

brak wody suwałki

Z brakiem lub ograniczeniami w dostawie wody muszą liczyć się w poniedziałek mieszkańcy osiedli Północ I, Północ II, Kamena, Kolejowe i Niepodległości. Wszystko za sprawą prac na sieci wodociągowej.

W poniedziałek (4 września) w godzinach 8:00 - 20:00 nastąpi wstrzymanie lub ograniczenie w dostawie wody w rejonie osiedli Północ I, Północ II, Kamena, Kolejowe i Niepodległości. Po przywróceniu dostawy wody może czasowo wystąpić jej zabarwienie.

- Za utrudnienia przepraszamy i apelujemy o przygotowanie się na brak wody - poinformowali przedstawiciele Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

W razie pytań można kontaktować się z dyspozytorem pod numerem telefonu 668 903 263.  

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


pijany-kierowca-spowodowal-kolizje-i-zasnal

Pijany 71-latek spowodował kolizje i zasnął

Pijany kierowca, który miał blisko 1,8 promila alkoholu w organizmie spowodował kolizję. Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

 Suwałki: O tym się mówi: