Powalczą o tytuł Najpiękniejszej Suwalczanki (transmisja na żywo)

miss suwałk

Już dziś dowiemy się, która z dziewczyn otrzyma tytuł Najpiękniejszej Suwalczanki. Dziewięć finalistek zaprezentuje się przed publicznością na Stadionie Miejskim. Transmisja z gali będzie dostępna na stronie Kuriera Suwalskiego.

Spośród 23 kandydatek, które zgłosiły się na castingi, wyłoniono dziewięć dziewczyn. Do finału konkursu zakwalifikowały się: Karolina Horodyska, Natalia Szymanowska, Jolanta Pisarenko, Marta Kaplińska, Weronika Prusinowska, Emilia Lutyńska, Daria Karłowicz, Kamila Stankiewicz i Teresa Pietruszewska.

Dziś (3 września) o godzinie 15:30 na Stadionie Miejskim podczas obchodów 70-lecia klubu Wigry Suwałki odbędzie się finałowa gala. Dziewczyny zaprezentują się w sukniach ślubnych, sukniach wieczorowych, strojach kąpielowych i strojach klubu Wigry Suwałki. Podczas gali wystąpi zespół Coolers oraz tancerki zespołu Dotyk i Studia Dance-Fit.

Finałową galę będzie można również oglądnąć na stronie Kuriera Suwalskiego. Początek transmisji o godzinie 15:30. 

 

Transmisja online:

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


pijany-kierowca-spowodowal-kolizje-i-zasnal

Pijany 71-latek spowodował kolizje i zasnął

Pijany kierowca, który miał blisko 1,8 promila alkoholu w organizmie spowodował kolizję. Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

 Suwałki: O tym się mówi: