Incydent na stadionie. 17-latek spędził noc w areszcie

wigry suwałki raca

Zatrzymano 17- latka, który wniósł środki pirotechniczne na imprezę masową. Młody mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Wczoraj na trybunach suwalskiego stadionu zasiadło ponad 950 kibiców. Duża grupa amatorów piłki nożnej wymagała od policji specjalnego przygotowania do zabezpieczenia tego widowiska. Tuż po rozpoczęciu meczu służby porządkowe poinformowały, że jeden z kibiców wniósł na teren imprezy wyroby pirotechniczne. Przy mężczyźnie znaleziono świecę dymną i dwie petardy. Według ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych jest to przestępstwem.

17- letni mieszkaniec Olecka noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz o dalszym losie młodego mężczyzny zadecyduje sąd. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


pijany-kierowca-spowodowal-kolizje-i-zasnal

Pijany 71-latek spowodował kolizje i zasnął

Pijany kierowca, który miał blisko 1,8 promila alkoholu w organizmie spowodował kolizję. Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

 Suwałki: O tym się mówi: