Powraca temat szkoły w Becejłach. Sprawą zajmie się policja i prokuratura

szkoła podstawowa becejły

Suwalska policja oraz prokuratura wyjaśniają szczegółowe okoliczności zamknięcia Szkoły Podstawowej w Becejłach. Już czwarty dzień uczniowie wraz z rodzicami stoją pod zamkniętymi drzwiami.

Przypominamy, że kilkanaścioro dzieci z Gminy Szypliszki nie rozpoczęło jeszcze swojej nauki. Wszystko przez zamkniętą szkołę. Wójt podtrzymuje swoje zdanie i zachęca rodziców do przeniesienia swoich dzieci do oddalonej o kilka kilometrów placówce w Słobódce. 

Dziś Jadwiga Szczypiń, podlaski kurator oświaty złożyła zawiadomienie do prokuratury o podejrzenie popełnienia przestępstwa przez Wójta Gminy Szypliszki. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


pijany-kierowca-spowodowal-kolizje-i-zasnal

Pijany 71-latek spowodował kolizje i zasnął

Pijany kierowca, który miał blisko 1,8 promila alkoholu w organizmie spowodował kolizję. Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

 Suwałki: O tym się mówi: