Reklama:

3-pokojowe mieszkanie na os. Północ w Suwałkach

Cena: 175 000
Kontakt 513668579
Dodane 2016-08-29 14:36:16

Opis

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 usytuowane na III piętrze niskiego bloku na osiedlu Północ w Suwałkach. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, przynależnej piwnicy oraz balkonu. Stan techniczny lokalu klasyfikuje się jako dobry. W pokojach ściany gładkie - pomalowane, a na podłogach panele. W salonie podwieszany sufit. Łazienka oraz wc w glazurze i terakocie. Sciany w kuchni i przedpokoju pokryte boazerią, a na podłodze wykładzina. W lokalu okna PCV. Mieszkanie dwustronne. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń jest atutem tej nier
Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 usytuowane na III piętrze niskiego bloku na osiedlu Północ w Suwałkach. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, przynależnej piwnicy oraz balkonu.

Stan techniczny lokalu klasyfikuje się jako dobry. W pokojach ściany gładkie - pomalowane, a na podłogach panele. W salonie podwieszany sufit. Łazienka oraz wc w glazurze i terakocie. Sciany w kuchni i przedpokoju pokryte boazerią, a na podłodze wykładzina. W lokalu okna PCV. Mieszkanie dwustronne. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń jest atutem tej nieruchomości. Pokoje są bardzo ustawne.

Nowemu nabywcy w cenie mieszkania pozostaje wyposażona kuchnia.

Mieszkanie bardzo ciepłe - budynek docieplony, nowa elewacja.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, przedszkole, kościół, szkoła, szpital. Osiedle ciche i spokojne. Przed budynkiem znajdują się parkingi.

Czynsz: 390 zł/ m-c

Cena: 175 000 zł - do negocjacji !!
Copyright info © 2015 Suwałki, Kurier Suwalski Wszelkie prawa zastrzeżone. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników. Na stronie znajdziesz informację z miasta Suwałki oraz okolicznych miejscowości.