Reklama:
UM_Życzenia

Lokale do wynajęcia BIAŁYSTOK-Centrum

Cena: 45,00
Kontakt 694-960-556
Dodane 2017-07-20 13:43:11

Opis

Oferuję Państwu lokale w budynku biurowo-usługowym przy ulicy Cieszyńskiej 3A w Białymstoku, metraż od 12m2 do 45m2 na piętrach I, III, IV. Lokale idealnie sprawdzą się pod biuro księgowe, projektowe, reklamowe lub architektoniczne. Na każdym piętrze toalety wraz z pomieszczeniem socjalnym-kuchnia. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe oraz w hali garażowej. Powierzchnia biurowa reprezentuje standard dla budynków klasy A. Pomieszczenia biurowe posiadają podwieszane sufity oraz są klimatyzowane. Budynek jest odnowiony, po remoncie. V piętro jest całe wyremontowane wraz z pokojami.
Oferuję Państwu lokale w budynku biurowo-usługowym przy ulicy Cieszyńskiej 3A w Białymstoku, metraż od 12m2 do 45m2 na piętrach I, III, IV.
Lokale idealnie sprawdzą się pod biuro księgowe, projektowe, reklamowe lub architektoniczne. Na każdym piętrze toalety wraz z pomieszczeniem socjalnym-kuchnia. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe oraz w hali garażowej.
Powierzchnia biurowa reprezentuje standard dla budynków klasy A. Pomieszczenia biurowe posiadają podwieszane sufity oraz są klimatyzowane. Budynek jest odnowiony, po remoncie. V piętro jest całe wyremontowane wraz z pokojami. Biurowiec wyposażony jest w windę. Okna wyposażone w żaluzje pionowe/verticale.

Media dostępne w budynku: sieć elektryczna, wodociąg miejski, kanalizacja miejska, sieć telefoniczna, centralne ogrzewanie. Obsługa konserwatora i dozorcy. Regularne sprzątanie części wspólnej w budynku.
Cena 45,00 zł /m2 netto
Lokale można obejrzeć w godz.7-16 od pn do pt po uzgodnieniu tel.
Copyright info © 2015 Suwałki, Kurier Suwalski Wszelkie prawa zastrzeżone. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników. Na stronie znajdziesz informację z miasta Suwałki oraz okolicznych miejscowości.