Reklama:

Sprzedam ładne mieszkanie 3 pokojowe

Cena: 193000
Kontakt 509978784
Dodane 2017-07-31 11:23:43

Opis

Okazja! Atrakcyjna cena. Mieszkanie po remoncie! Od zaraz. Bez pośredników. Kwalifikuje się do programu MDM. Zdjęcia w linku: https://www.olx.pl/oferta/przestronne-mieszkanie-3-pok-po-remoncie-CID3-IDnJAno.html Mieszkanie o pow 60 mkw, które znajduje się na VIII piętrze z windą na osiedlu Północ przy ul, Chopina 2. Mieszkanie składa się z: Salonu połączonego z kuchnią. Dużego pokoju z balkonem Łazienki i osobnym WC Korytarz Piwnica wraz z przynależną na półpiętrze komórką. Atrakcyjność mieszkania podnosi duża przestronność mieszkania oraz duży balkon od strony południowej. Idealn
Okazja! Atrakcyjna cena. Mieszkanie po remoncie! Od zaraz. Bez pośredników. Kwalifikuje się do programu MDM.
Zdjęcia w linku:

https://www.olx.pl/oferta/przestronne-mieszkanie-3-pok-po-remoncie-CID3-IDnJAno.html

Mieszkanie o pow 60 mkw, które znajduje się na VIII piętrze z windą na osiedlu Północ przy ul, Chopina 2.
Mieszkanie składa się z:
Salonu połączonego z kuchnią.
Dużego pokoju z balkonem
Łazienki i osobnym WC
Korytarz
Piwnica wraz z przynależną na półpiętrze komórką.
Atrakcyjność mieszkania podnosi duża przestronność mieszkania oraz duży balkon od strony południowej. Idealne miejsce na popołudniową kawę. Ponadto Widok z okien nie jest przytłoczony sąsiednimi blokami przez co można podziwiać zieleń, piękne skalniaki wzdłuż ulicy a w oddali nasze piękna lasy.
Klatka schodowa czysta i szeroka po remoncie!!!
Na Osiedlu jest przedszkole, żłobek, szkoły podstawowe, kościół, miejsce wypoczynku przy „Kaczym Dołku” oraz sklepy małe i wielkopowierzchniowe.
Wkoło bloku jest nowo ukończona ulica wewnętrzna wraz z większą ilością parkingów a w najbliższych miesiącach ma być rozbudowana druga część ulic wewnętrznych i parkingów więc z brakiem miejsca dla swojego autka można zapomnieć bo będzie do wyboru :)

Zachęcam do obejrzenia nieruchomości.

Świadczę profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży / kupna
Pomagam przy uzyskaniu kredytu, oraz MDM poprzez naszych
partnerów OPEN FINANCE liderów specjalizujących się w kredytach hipotecznych oraz doradztwem kredytowym.
Copyright info © 2015 Suwałki, Kurier Suwalski Wszelkie prawa zastrzeżone. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników. Na stronie znajdziesz informację z miasta Suwałki oraz okolicznych miejscowości.