KEYS


Ogłoszenia Suwałki - dodaj za darmo swoje ogłoszenie
dodaj ogłoszenie suwałki

Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe. Transport gratis do 200 km!

Cena: 7000
Kontakt 63 220 48 90
bok@rbmgroup.pl
Dodane 2017-03-24 12:32:36

Opis

Oferujemy Państwu drzwi bezprzylgowe wraz z ościeżnicą. Są to drzwi ekspozycyjne, które nie zostały wystawione. Drzwi są nowe, wykonane z klejonego drzewa sosnowego, którego powierzchnię zabezpiecza się poprzez lakierowanie, bejcowanie, lub woskowanie. Dzięki swemu niepowtarzalnemu wyglądowi nasze drzwi świetnie sprawdzą się zarówno w mieszkaniach jak i w restauracjach czy też obiektach zabytkowych. Ich konstrukcja pozwala uzyskać efekt drzwi "wbudowanych w ścianie". Takie rozwiązanie idealnie nadaje się do małych pomieszczeń. Drewno jest niezwykle trwałym produktem, związku z czym z pewn
Oferujemy Państwu drzwi bezprzylgowe wraz z ościeżnicą.
Są to drzwi ekspozycyjne, które nie zostały wystawione.

Drzwi są nowe, wykonane z klejonego drzewa sosnowego, którego powierzchnię zabezpiecza się poprzez lakierowanie, bejcowanie, lub woskowanie. Dzięki swemu niepowtarzalnemu wyglądowi nasze drzwi świetnie sprawdzą się zarówno w mieszkaniach jak i w restauracjach czy też obiektach zabytkowych. Ich konstrukcja pozwala uzyskać efekt drzwi "wbudowanych w ścianie". Takie rozwiązanie idealnie nadaje się do małych pomieszczeń. Drewno jest niezwykle trwałym produktem, związku z czym z pewnością posłuży Państwu długie lata.

Drzwi sprzedajemy w paczce po 10 sztuk. Cena za sztukę to 700 zł brutto. Wyjątkiem jest model Carlo który sprzedawany jest w paczce po 5 sztuk.

Komplet zawiera: 10 sztuk Drzwi, ościeżnice, stojaki pod drzwi, opaski w kolorze drzwi.

Wymiary:
- Wysokość: 2000mm
- Szerokość: 944mm
- Grubość: 40mm
- Ościeżnica: 70mm

Transport do 200km gratis.

Forma płatności: Przedpłata lub przy odbiorze, przy wcześniejszej zaliczce w wysokości 20% wartości zakupionego towaru. Zaliczka nie podlega zwrotowi.

Posiadamy 12 modeli drzwi

1. Dante
2. Dante ze szkłem
3. Flavio
4. Flavio ze szkłem
5. Vero
6. Vero ze szkłem
7. Rizzo
8. Rizzo ze szkłem
9. Carlo kolor biały wosk
10. Carlo biały wosk ze szkłem
11. Carlo biała emalia
12. Carlo biała emalia ze szkłem

Katalog produktów dostępny jest pod adresem: http://www.rbm-door.pl/pliki/Katalog-RBM-Door-2014.pdf

Wszelkie pytania proszę kierować pod numer telefonu: 63 220 48 90 (wew. 1) lub adres e-mail: bok@rbmgroup.pl

Dwa komplety drzwi, komplet Carlo biały wosk oraz Flavio ze szkłem zawierają po jednej sztuce uszkodzonych drzwi, które sprzedajemy w cenie 50% ich wartości. Uszkodzenie nie jest widoczne, w przypadku zainteresowania jest możliwość zrobienia zdjęć.

Ogłoszenia Suwałki - Kurier Suwalski - Nieruchomości - Praca - Towarzyskie - Dodaj swoje ogłoszenie bezplatnie ze zdjęciami.