Suwałki - Dziennik Internetowy "Kurier Suwalski" info 24 h
Redaktor dyżurujący: tel.: 500 832 862
Reklama:

Kurs zawodowy z możliwością uzyskania wsparcia finansowego w wysokości 3700zł!

Kontakt Małgorzata Zdanowicz
tel. 857489125
e-mail: malgorzata.zdanowicz@computerplus.com.pl
Dodane 2017-10-11 10:59:07

Opis

Chcesz zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje zawodowe? Zgłoś się do projektu i weź udział w Płatnych Stażach zawodowych! Zapraszamy na szkolenia, na których nauczysz się w praktyce wykorzystywać ogromne możliwości najpopularniejszego programu do projektowania AutoCAD. Każdemu uczestnikowi zapewniamy: - stypendium szkoleniowe - stypendium stażowe - zwrot kosztów dojazdów - wyżywienie w czasie trwania kursu - międzynarodowe kwalifikacje zawodowe potwierdzone certyfikatem! Po zakończeniu stażu uczestnik ma możliwość otrzymania umowy o pracę! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kole
Chcesz zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje zawodowe? Zgłoś się do projektu i weź udział w Płatnych Stażach zawodowych!
Zapraszamy na szkolenia, na których nauczysz się w praktyce wykorzystywać ogromne możliwości najpopularniejszego programu do projektowania AutoCAD.
Każdemu uczestnikowi zapewniamy:
- stypendium szkoleniowe
- stypendium stażowe
- zwrot kosztów dojazdów
- wyżywienie w czasie trwania kursu
- międzynarodowe kwalifikacje zawodowe potwierdzone certyfikatem!
Po zakończeniu stażu uczestnik ma możliwość otrzymania umowy o pracę!
Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!
Copyright info © 2015 Suwałki, Kurier Suwalski Wszelkie prawa zastrzeżone. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników. Na stronie znajdziesz informację z miasta Suwałki oraz okolicznych miejscowości.