Reklama:

Opiekun Medyczny - atrakcyjny zawód w rok!

Cena: 00,00
Kontakt tel. 662 232 335
Dodane 2017-02-23 12:21:11

Opis

NAUKA BEZPŁATNA!!! BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW OPIEKUN MEDYCZNY Opiekun medyczny jest to zawód pomocniczy w zakresie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych u chorych w środowisku szpitalnym lub domowym. Do zadań opiekuna medycznego należy miedzy innymi:rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów opiekuńczych osoby chorej i niesamodzielnej, pomaganie osobie chorej i niesamodzielnej, współdziałanie z zespołem opiekuńczym i terapeutycznym, asystowanie pielęgniarce przy wykonywaniu zabiegów pielęgniarskich, konserwacja przyborów i narzędzi stosowanych przy zabiegach pielęgniarskich. Opiekun medyczny może po
NAUKA BEZPŁATNA!!! BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW
OPIEKUN MEDYCZNY
Opiekun medyczny jest to zawód pomocniczy w zakresie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych u chorych w środowisku szpitalnym lub domowym. Do zadań opiekuna medycznego należy miedzy innymi:rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów opiekuńczych osoby chorej i niesamodzielnej, pomaganie osobie chorej i niesamodzielnej, współdziałanie z zespołem opiekuńczym i terapeutycznym, asystowanie pielęgniarce przy wykonywaniu zabiegów pielęgniarskich, konserwacja przyborów i narzędzi stosowanych przy zabiegach pielęgniarskich.
Opiekun medyczny może podjąć pracę w:
placówkach opieki zdrowotnej
ośrodki rehabilitacyjnych
fundacjach i stowarzyszeniach
prywatnej klinice
domu pomocy społecznej
sanatorium
hospicjum.
Nie czekaj, zapisz się już
TUTAJ--> http://as.edu.pl/zapisy-online/
ZAPRASZAMY
tel. 662 232 335
Suwałk, ul. Sejneńska 1
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Copyright info © 2015 Suwałki, Kurier Suwalski Wszelkie prawa zastrzeżone. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników. Na stronie znajdziesz informację z miasta Suwałki oraz okolicznych miejscowości.