Praca dodatkowa

Kontakt Marek Adamczyk, tel. 798175393, biuro@axepharma.eu
Dodane 2017-07-13 10:55:59

Opis

Firma produkująca unikalne suplementy diety poszukuje energicznych osób do działu sprzedaży. Opis stanowiska W skład obowiązków wchodzi pozyskiwanie nowych klientów drogą telefoniczną oraz emailową, udzielanie informacji o produkcie oferowanym przez firmę oraz budowanie i utrzymywanie dobrych długoterminowych relacji z klientami. Praca od zaraz. ELASTYCZNE GODZINY PRACY. MOŻLIWOŚĆ PRACY W DOMU. TO TY JESTEŚ SWOIM SZEFEM. TYLKO OD CIEBIE ZALEŻY ILE PRACUJESZ I JAK DUŻO ZAROBISZ. Wymagania: - Zaangażowanie, dokładność i skupienie na pracy - Pozytywne nastawienie - Pełnolet
Firma produkująca unikalne suplementy diety poszukuje energicznych osób do działu sprzedaży.

Opis stanowiska

W skład obowiązków wchodzi pozyskiwanie nowych klientów drogą telefoniczną oraz emailową, udzielanie informacji o produkcie oferowanym przez firmę oraz budowanie i utrzymywanie dobrych długoterminowych relacji z klientami.

Praca od zaraz. ELASTYCZNE GODZINY PRACY. MOŻLIWOŚĆ PRACY W DOMU.

TO TY JESTEŚ SWOIM SZEFEM. TYLKO OD CIEBIE ZALEŻY ILE PRACUJESZ I JAK DUŻO
ZAROBISZ.

Wymagania:

- Zaangażowanie, dokładność i skupienie na pracy
- Pozytywne nastawienie
- Pełnoletniość
Nie wymagamy doświadczenia.

KAŻDY MOŻE ZACZĄĆ ZARABIAĆ ŚREDNIO 2000/3000zł miesięcznie BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

Oferujemy:

- możliwości rozwoju i awansu
- wysokie prowizje
- przyjazną atmosferę pracy

Miejsce pracy: Polska

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą serwisu oraz
zawarcie w CV klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji prowadzonego przez AXE Pharma z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą
z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r.
poz. 1182, 1662)”.