Praca na Produkcji

Cena: 2300-2600
Kontakt praca.suwalki@manpower.pl lub 602-296-503
Dodane 2017-07-24 15:07:57

Opis

Pracownik Produkcji w Fabryce Mebli Miejsce pracy: Suwałki WYMAGANIA: -Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, -sumienne wykonywanie obowiązków, -chęć podjęcia stałej współpracy. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: -Realizacja zadań produkcyjnych, -dbanie o miejsce pracy, -naprawa, montaż, czyszczenie oraz pakowanie elementów, -sprawdzanie jakości produktów. OFERUJEMY: -Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, -pracę w systemie zmianowym, -stabilne zatrudnienie ze stałym grafikiem pracy, -wypłatę wynagrodzenia zawsze w terminie, -pracę w renomowanej firmie, Osoby zainteresowane proszę o prze
Pracownik Produkcji w Fabryce Mebli
Miejsce pracy: Suwałki
WYMAGANIA:
-Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
-sumienne wykonywanie obowiązków,
-chęć podjęcia stałej współpracy.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Realizacja zadań produkcyjnych,
-dbanie o miejsce pracy,
-naprawa, montaż, czyszczenie oraz pakowanie elementów,
-sprawdzanie jakości produktów.
OFERUJEMY:
-Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
-pracę w systemie zmianowym,
-stabilne zatrudnienie ze stałym grafikiem pracy,
-wypłatę wynagrodzenia zawsze w terminie,
-pracę w renomowanej firmie,
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres mailowy praca.suwalki@manpower.pl lub kontakt telefoniczny 602 296 503.