Reklama:
UM_Życzenia

Na sygnale

rowele śmiertelne potrącenie

Na sygnale

Już ponad tydzień trwają poszukiwania kierowcy, który śmiertelnie potrącił mężczyznę w Rowelach i uciekł z miejsca zdarzenia. Wciąż nie udało się zidentyfikować samochodu, którym poruszał się sprawca.

pijany kierowca daszyńskiego suwałki

Na sygnale

Trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymali policjanci podczas minionego weekendu na drogach powiatu suwalskiego. Niechlubny rekordzista 20-letni mężczyzna zdecydował się wsiąść za kierownicę mając ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie.

Nastolatkowie okradli mieszkanie suwałki

Na sygnale

19-latka i jego o 4 lata młodszego wspólnika podejrzanych o dokonanie kradzieży telewizora i kluczy nasadowych zatrzymali suwalscy policjanci. Funkcjonariusze odzyskali też utracone mienie. Teraz dalszym losem nastolatków zajmie się sąd.

jeleniewo bezdomny policja

Na sygnale

Wyziębionego i głodnego 57-latka leżącego w ruinach po spalonym domu w gminie Jeleniewo znaleźli policjanci. Mężczyzna nie czuł już nóg. Funkcjonariusze wezwali pogotowie ratunkowe, które zabrało go do suwalskiego szpitala.

wypadek rowele

Na sygnale

Do śmiertelnego wypadku doszło z soboty na niedzielę w miejscowości Rowele w gminie Rutka-Tartak. Kierowca potrącił 45-latka i odjechał. Poszkodowany zmarł na miejscu. Teraz suwalscy policjanci szukają świadków, którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawcy.

Włamali się do sklepów i samochodu

Na sygnale

Suwalscy kryminalni zatrzymali czterech mieszkańców miasta podejrzanych o dokonanie kilku kradzieży z włamaniem na terenie Suwałk. Mundurowi odzyskali też część utraconego mienia. Młodzi suwalczanie usłyszeli już zarzuty do których przyznali się. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

napad na taksówkarza suwałki

Na sygnale

Suwalscy policjanci zatrzymali 31-latka podejrzanego o dokonanie rozboju. Mężczyzna stosując przemoc zmusił kierowcę taksówki do oddania biżuterii, którą miał na sobie. Policjanci odzyskali warte około 2 tysiące kosztowności. Teraz zatrzymani za swoje postępowanie odpowie przed sądem.