Reklama:

Na sygnale

płetwonurek stracił przytomność

Na sygnale

Podczas nurkowania jeden z płetwonurków stracił przytomność. Na miejsce zdarzenia udała się straż pożarna i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

policja filipów suwałki

Na sygnale

Sprawcę kradzieży toreb z zakupami o wartości 2,5 tysiąca złotych zatrzymali policjanci z posterunku policji w Filipowie. Teraz 52-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

narkotyki konopie suwałki

Na sygnale

Suwalscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w mieszkaniu posiadali znaczną ilość narkotyków. Jeden z nich dodatkowo uprawiał w szafie zabronione prawem konopie. 24 latek i jego 4 lata młodszy współlokator usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

zalany dom suwałki

Na sygnale

Mimo iż strażacy najczęściej kojarzą się nam z gaszeniem pożarów oraz interwencjami do wypadków drogowych, często są wzywani do innych zdarzeń. Dziś suwalscy strażacy wypompowywali wodę z zalanej piwnicy.

pożar reja suwałki nie żyje mężczyzna

Na sygnale

Tragicznie zakończył się pożar jednego z budynków mieszkalnych przy ulicy Reja. Po ugaszeniu pożaru i przeszukaniu domu, strażacy znaleźli ciało mężczyzny.

bezdomni suwałki

Na sygnale

Rozpoczął się trudny czas dla osób bezdomnych, starszych oraz nietrzeźwych. Powodem są panujące na zewnątrz temperatury, które coraz częściej spadają poniżej zera i mogą doprowadzić do wychłodzenia organizmu. W jaki sposób możemy im pomóc?