Do śmiertelnego wypadku doszło z soboty na niedzielę w miejscowości Rowele w gminie Rutka-Tartak. Kierowca potrącił 45-latka i odjechał. Poszkodowany zmarł na miejscu. Teraz suwalscy policjanci szukają świadków, którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawcy.

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (2-3 grudnia) w miejscowości Rowele w gminie Rutka-Tartak. Kierujący samochodem potrącił pieszego i zbiegł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany 45-letni mieszkaniec gminy Rutka-Tartak zmarł na miejscu. Ciało mężczyzny zauważył jeden z przypadkowych kierowców.

Suwalscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawcy. Mundurowi ustalili, że do zdarzenia doszło między godziną 19:00 a 4:20 w nocy z 2 na 3 grudnia.

- Wszystkie osoby, które widziały to zdarzenie lub zauważyły samochód osobowy z uszkodzeniami z prawej przedniej strony, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z suwalską komendą lub z najbliższą jednostką policji (tel.997 lub 112) - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.