W ten weekend w naszym mieście odbywa się wydarzenie pod nazwą „Stacja Pogodne Suwałki”. Prawie 160 uczestników wzięło udział w biegu pod nazwą „Zimowa Mila”.

Niedzielne przedpołudnie rozpoczęła kąpiel morsów. Od godziny 12:45 na licznie przybyłych mieszkańców naszego miasta czekały kolejne atrakcje. W biegu wokół Zalewu Arkadia na dystansie „Zimowej mili” wzięło udział około 160 uczestników.

W kategorii kobiet najlepsza okazała się Izabela Barwicka. Drugie miejsce zajęła Izabela Szermińska. Natmiast jako trzecia do mety dobiegła Magdalena Rogucka.

W kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zajął Arkadiusz Ostaszewski. Jako drugi na podium stanął Patryk Pałkiewicz. Tadeusz Walendykiewicz zajął trzecie miejsce.

W kategorii rodzin, na pierwszym miejcu znalazła się rodzina Wasilewskich, a na drugim rodzina Karczewskich. Rodzina Ruszewskich zajęła trzecie miejsce.