Na tegorocznej trasie świątecznych ciężarówek Coca-Cola znalazło się 31 miast. Wybrane zostały te miejscowości, które dotychczas nie gościły świątecznej ciężarówki.

- To kolejny rok, kiedy Świąteczne Ciężarówki Coca-Cola ruszają w ogólnopolską trasę. Spośród ponad 30 tegorocznych miast większość stanowią nowe lokalizacje. Chcemy dzielić się świąteczną radością z tymi, którzy dotychczas nie mieli szansy uczestniczyć w naszych wydarzeniach. Dlatego dodatkowo zachęcamy mieszkańców, aby wzięli sprawy w swoje ręce i poprzez głosowanie zapraszali Świąteczną Ciężarówkę do swojego miasta! – mówi Damian Podawca, Senior Brand Manager Coca-Cola.

Wystarczy wejść TUTAJ i wpisać w komentarzu - #Suwalki. Nie można używać polskich znaków. Głosowanie trwa do 22 listopada.

Nagrodą za oddanie największej ilości głosów przy użyciu symbolu hasztag (#) z nazwą miasta będzie postój świątecznego konwoju Coca-Cola na trasie przejazdu oraz udostępnienie jego mieszkańcom zestawu atrakcji. Do półfinału zakwalifikuje się 5 miast z największą ilością poprawnych głosów, a finał głosowania odbędzie się 24 listopada.