Już jutro odbędzie się finałowa gala Miss Polski 2017. O tytuł najpiękniejszej polki powalczą 24 kandydatki, w tym pochodząca z Suwałk Ewelina Jedynasta. Podczas finału zostanie również zakończony plebiscyt o tytuł Miss Wirtualnej Polski 2017, którego 20-letnia suwalczanka jest faworytką.

W niedzielę (3 grudnia) o godzinie 20:00 w telewizji Polsat odbędzie się transmisja z XXVIII finału Miss Polski. W konkursie o koronę najpiękniejszej polki powalczą 24 kandydatki. Wśród finalistek znalazła się pochodząca z Suwałk Ewelina Jedynasta.

Podczas gali poznamy nową Miss Polski 2017, cztery Wicemiss, Miss Polski Internetu 2017, Miss Polski Widzów Polsatu 2017 oraz Miss Wirtualnej Polski 2017.

20-letnia suwalczanka ma dużą szansę zostać Miss Wirtualnej Polski 2017. Obecnie Ewelina Jedynasta w internetowym głosowaniu na portalu Wirtualnej Polski zdobyła aż 21,9% wszystkich oddanych głosów. Na kolejną z kandydatek zagłosowało 14,3% osób.

Ewelina Jedynasta studiuje oceanografię na Uniwersytecie Gdańskim. - Od dziecka podwodny świat i wszystko co jest z nim związane bardzo mnie interesowało. I tak jest również obecnie. Dlatego zdecydowałam się na taki kierunek studiów. Natomiast moją przygodę z konkursem piękności rozpoczęłam w tym roku i dzięki temu, że zostałam Miss Ziemi Pomorskiej trafiłam do konkursu Miss Polski - mówi Ewelina.

- Jestem kreatywna i nie boję się ryzykować. Uwielbiam projektować i szyć odzież. Jestem wielką fanką skoków narciarskich i z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie sezonu zimowego - dodaje Ewelina.

- Jak wszyscy wiecie zostałam Miss Polski ziemi Pomorskiej 2017. Bliskie mojemu sercu jest polskie morze. W Gdyni przebywam prawie przez cały rok, lecz w samym środku mojego serca leżą Suwałki. To właśnie tam urodziłam się i spędziłam prawie całe swoje dotychczasowe życie. Suwalszczyzna jest przepiękną krainą, którą każdy powinien zobaczyć - pisze na swoim profilu Ewelina Jedynasta.

Na suwalczankę w konkursie Miss Wirtualnej Polski 2017 można głosować na stronie miss.kobieta.wp.pl