178 kandydatów z sześciu komitetów wyborczych powalczy w nadchodzących wyborach samorządowych o mandat radnego. Spośród nich wyborcy wybiorą 23 osoby, które przez pięć lat będą reprezentowały ich w radzie miejskiej.

Pięć komitetów zgłosiło komplet 31 kandydatów. Jedynie Koalicyjny Komitet Wyborczy "SLD Lewica Razem" zgłosił ich 23. W sumie zarejestrowano 178 osób.

O tym, kto dostanie się do Rady Miejskiej zdecydują wyborcy podczas nadchodzących wyborów samorządowcych, które odbędą się 21 października.

Poniżej prezentujemy wszystkich zgłoszonych kandydatów.

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZĄ NAS SUWAŁKI-CZESŁAW RENKIEWICZ

Okręg 1

1. SIDOREK Ewa Beata (47 lat)
2. DE-MEZER Zbigniew Roman (52 lat)
3. PAJĄK Wojciech (39 lat)
4. KARCZEWSKA Aleksandra Maria (62 lat)
5. KLIMEK Kamil (34 lat)
6. KULIK Lidia (33 lat)
7. ŁAPIŃSKI Andrzej (62 lat)
8. SOKOŁOWSKI Kamil Krzysztof (27 lat)

Okręg 2
1. RENKIEWICZ Czesław (58 lat)
2. KULIKOWSKI Stanisław (68 lat)
3. LAURYN Kamil (34 lat)
4. OLBRYŚ Jadwiga (60 lat)
5. SERAFIN Grażyna (53 lat)
6. WIERZBOWSKA - LEBIEDIEW Barbara (58 lat)
7. ZBOROWSKI-WEYCHMAN Marek Lech (57 lat)

Okręg 3
1. TUROWSKI Andrzej (68 lat)
2. CIMOCHOWSKI Sylwester (32 lat)
3. GWIAZDOWSKA Krystyna (55 lat)
4. JASIONOWSKI Ignacy (55 lat)
5. KUMISZCZA Anna (38 lat)
6. OŁÓW Ignacy(57 lat)
7. RUDNIK Honorata Wanda (61 lat)
8. WINNIK Wojciech (33 lat)

Okręg 4
1. PRZEŁOMIEC Zdzisław (53 lat)
2. RUSZEWSKA Anna (41 lat)
3. SZESZKO Sławomir Jan (51 lat)
4. KIMERA-LANGE Edyta (45 lat)
5. OŁOWNIUK Adam (40 lat)
6. URYNOWICZ Marek (57 lat)
7. SIEDLECKI Waldemar Andrzej (47 lat)
8. ŻEGACZEWSKA Ewa Agnieszka (40 lat)

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWAŁK

Okręg 1
1. SIECZKOWSKI Sławomir (40 lat)
2. STACHOWICZ Karolina Patrycja (38 lat)
3. PIOTROWSKA Dorota (46 lat)
4. ORŁOWSKA Dorota (42 lat)
5. CHOIŃSKA Beata (50 lat)
6. TARASZKIEWICZ Żaneta Anna (31 lat)
7. WOJNO Łukasz (33 lat)
8. SZCZECINA Edward (67 lat)

Okręg 2
1. REGUCKA Anna (27 lat)
2. JELENIEWICZ Beata (42 lat)
3. ANESZKO Maria Dorota (54 lat)
4. DANIŁOWICZ Robert (41 lat)
5. KOTOWSKA Ewa Katarzyna (44 lat)
6. CISZEWSKI Bartosz (36 lat)
7. SIECZKOWSKI Stanisław (69 lat)

Okręg 3
1. HARTUNG Mirosław (59 lat)
2. WYSOCKA - KLUCZNY Teresa (63 lat)
3. KOŁAKOWSKI Dariusz (51 lat)
4. BORKOWSKA Izabela (18 lat)
5. KOMOROWSKI Grzegorz (38 lat)
6. JAKUBOWSKA Paulina (30 lat)
7. CHARTOWSKI Rafał (26 lat)
8. MACIULEWSKI Bernard (63 lat)

Okręg 4
1. GAWLIŃSKA Anna Maria (44 lat)
2. SZNEJDER Anna (49 lat)
3. POMIAN Adam (26 lat)
4. KONCEWICZ Dariusz (34 lat)
5. JAGŁOWSKA Teresa (52 lat)
6. RUTKOWSKI Marian (57 lat)
7. TOMCZYK Krzysztof (45 lat)
8. LAURYN Piotr Andrzej (25 lat)



KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 1

1. KONCEWICZ Zdzisław (55 lat)
2. JUSZKIEWICZ Jacek (50 lat)
3. GÓRKA Iwona Małgorzata (59 lat)
4. WAGNER Robet (31 lat)
5. KOWALEWSKI Jarosław Józef (51 lat)
6. RODAK Wojciech (52 lat)
7. NIKŚCIN Jolanta (43 lat)
8. ANDRUSZKIEWICZ Urszula (37 lat)

Okręg 2
1. BEZDZIECKI Bogdan (49 lat)
2. MALESIŃSKI Wojciech (35 lat)
3. GOŚCIEWSKA Małgorzata (53 lat)
4. BIELENIK Jacek (47 lat)
5. PACHUCKA Joanna (72 lat)
6. SIKORSKA Katarzyna (45 lat)
7. SOBOLEWSKI Michał (19 lat)

Okręg 3
1. SCHABIEŃSKI Jarosław (53 lat)
2. ROSZKOWSKI Jacek (41 lat)
3. SZYMAŃCZYK Tadeusz (59 lat)
4. ANUSZKIEWICZ Bożena (59 lat)
5. ŚCIĘGAJ Zdzisław Stanisław (63 lat)
6. JAROSZ Marta (21 lat)
7. FURMAN Ludmiła Barbara (59 lat)
8. RYDZEWSKI Piotr (22 lat)

Okręg 4
1. CZERWIECKI Tadeusz (59 lat)
2. ŁUCZAJ Andrzej (54 lat)
3. KARPIŃSKA Mariola Brygida (46 lat)
4. KALEJTA Grzegorz (50 lat)
5. SZUPSZYŃSKA Maria Jolanta (62 lat)
6. WASILEWSKI Piotr (20 lat)
7. ŁEBSKA Elżbieta (53 lat)
8. MORZUCH Łukasz Andrzej (34 lat)



KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SUWALSKIE POROZUMIENIE PRAWICY"

Okręg 1

1. LEWOC Leszek (59 lat)
2. DOMAGAŁA Marek (68 lat)
3. WALENDZEWICZ Małgorzata (51 lat)
4. CIMOCHOWSKA Michalina (31 lat)
5. BARTOSZEWICZ Dorota (45 lat)
6. KRUSZEWSKI Jerzy (65 lat)
7. BOGDAN Tomasz (36 lat)
8. MAKAREWICZ Justyna (36 lat)

Okręg 2
1. GORLO Grzegorz (48 lat)
2. ZĄBKIEWICZ Katarzyna (44 lat)
3. ROMANOWSKI Andrzej (45 lat)
4. MAKAREWICZ Daniel Leszek (36 lat)
5. KOMAN Wiesław (52 lat)
6. KREJPCIO Lidia (49 lat)
7. OŁÓW Joanna (32 lat)

Okręg 3
1. MARCÓWKA Andrzej (55 lat)
2. KACZMAREK Marek (62 lat)
3. GUTOWSKA Lucyna (50 lat)
4. BOROWSKI Zdzisław (44 lat)
5. WASILEWSKI Tomasz (31 lat)
6. STAŃCZUK Maria Małgorzata (55 lat)
7. PERKOWSKA Maria Teresa (60 lat)
8. TOMKIEWICZ Jerzy (58 lat)

Okręg 4
1. DZIEDZIC Zenon (66 lat)
2. ROMANOWSKA Alicja (40 lat)
3. BAJER Eliza Anna (44 lat)
4. ZACKIEWICZ Arkadiusz (32 lat)
5. KRZYWICKI Mirosław (52 lat)
6. BREZGIEŁ Karol (30 lat)
7. IWANIUK Aldona Jadwiga (60 lat)
8. GRUDNIEWSKI Wiktor (68 lat)


KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Okręg 1

1. MURAWKO Józef Wiesław (54 lat)
2. PANASIEWICZ Alicja (70 lat)
3. GÓRSKA Urszula (29 lat)
4. BUTKIEWICZ Mariusz (21 lat)
5. KOWALCZYK Karol (40 lat)

Okręg 2
1. KOPICZKO Krzysztof (52 lat)
2. JUSZKIEWICZ Michał (43 lat)
3. AUGUSTYNOWICZ Andrzej Wiktor (59 lat)
4. ŻYCZKOWSKA Jadwiga (53 lat)
5. KLEJMUNT Elżbieta (47 lat)
6. BIENIO Danuta (52 lat)

Okręg 3
1. OŁÓW Ryszard (67 lat)
2. ANDRUSZKIEWICZ Anna (67 lat)
3 WILICKA Katarzyna (47 lat)
4. SZYMCZYK Elżbieta Urszula (45 lat)
5. ŻYCZKOWSKI Mariusz (30 lat)
6. WASIUKOW Piotr (44 lat)

Okręg 4
1. ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz (44 lat)
2. JURKOWSKA Cecylia Krystyna (67 lat)
3. ŻYCZKOWSKA Magdalena (22 lat)
4. RAKOWSKA Emilia (28 lat)
5. LEFEK Andrzej (61 lat)
6. PIETROŁAJ Grzegorz (58 lat)


KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Okręg 1
1. SZMIDT Mariusz (33 lat)
2. KACPRZYK Adam (64 lat)
3. BOGDAN Natalia (32 lat)
4. SADOWSKI Miłosz (43 lat)
5. BAGAN Małgorzata (47 lat)
6. NALASKOWSKA Bożena (60 lat)
7. GRYGIEŃĆ Barbara (50 lat)
8. MOSTOWSKI Michał Piotr (34 lat)

Okręg 2
1. NIEDŹWIEDZKI Jacek (43 lat)
2. KARASZEWSKA Katarzyna (40 lat)
3. KAMIŃSKA Bożena Maria (58 lat)
4. NARKIEWICZ Szymon (38 lat)
5. LIPIŃSKA Monika (47 lat)
6. LUTO Rafał (34 lat)
7. KAMYSZEK Tomasz Krzysztof (57 lat)

Okręg 3
1. KORNELUK Karol (39 lat)
2. KACPRZYK-GNOZA Barbara (38 lat)
3. WIŚNIEWSKI Dariusz (43 lat)
4. KRUSZEWSKI Rafał (39 lat)
5. MOTULEWICZ Tomasz (39 lat)
6. DZICZKOWSKA Małgorzata (35 lat)
7. WORONKO Petronela (61 lat)
8. CZARNOWSKI Marek (34 lat)

Okręg 4
1. GRAJEK Zbysław Wojciech (61 lat)
2. JACKIEWICZ Tomasz (34 lat)
3. PIGIEL Bogusława Weronika (49 lat)
4. SAMULEWICZ Tomasz (38 lat)
5. ŻYBURA Małgorzata (54 lat)
6. CHOMICZ Marta Ewa (43 lat)
7. SINKIEWICZ Dariusz (32 lat)
8. GUDAJTIS Biruta (46 lat)