Od piątku trwają poszukiwania zaginionego Damiana Cieraszko. 19-latek 20 października był na urodzinach kolegi i do chwili obecnej nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną i bliskimi.

Wczoraj od godziny 8:00 Grupa Ratownicza Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom „Nadzieja” z Łomży, ochotnicy z OSP Jeleniewo, Filipów, Potasznia, Raczki i Turówka, policja oraz wojsko przeczesywali okolice Turówki Starej. Następnie poszukiwania przeniosły do Lasu Szwajcarskiego na północ od Suwałk. Niestety do tej pory nikt nie widział zaginionego. 

Przypominamy, że Damian Cieraszko ma około 180 cm wzrostu i waży około 75 kg. Ma szczupłą budowę ciała, krótkie, proste, brązowe włosy, pociągłą twarz i niebieskie oczy. W chwili zaginięcia miał na sobie szarą bluzę, ciemnoniebieskie dżinsowe spodnie, niebieskie buty sportowe z białymi paskami po bokach. Znakiem szczególnym jest tatuaż na ramieniu lewej lub prawej ręki, wielkości około 5 cm z nieznanym wizerunkiem.

Wszystkie osoby, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego lub mające z nim kontakt, czy te znające miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Suwałkach (tel. 564 15 44, telefon zaufania 564 12 60, alarmowy 997) lub z najbliższą jednostką policji.