Już dwa tygodnie miną od momentu, gdy 19-letni Damian Cieraszko po urodzinach kolegi nie wrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną i bliskimi.

- Policjanci wciąż szukają zaginionego Damiana Cieraszko. Jutro planowane są czynności ukierunkowane na spenetrowanie terenu podmokłego w okolicach rzeki Czarnej Hańczy – poinformowała Anna Wałecka-Chamiuk z suwalskiej policji.

Jak już informowaliśmy, 19-letni suwalczanin 20 października w godzinach nocnych wyszedł z domku letniskowego w miejscowości Stara Turówka, gdzie przebywał ze znajomymi na urodzinach i do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną i bliskimi.

Damian Cieraszko ma około 180 cm wzrostu i waży około 75 kg. Ma szczupłą budowę ciała, krótkie, proste, brązowe włosy, pociągłą twarz i niebieskie oczy. W chwili zaginięcia miał na sobie szarą bluzę, ciemnoniebieskie dżinsowe spodnie, niebieskie buty sportowe z białymi paskami po bokach.

Znakiem szczególnym jest tatuaż na ramieniu lewej lub prawej ręki, wielkości około 5 centymetrów z nieznanym wizerunkiem.

damian cieraszko suwalki

Wszystkie osoby, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego lub mające z nim kontakt, czy te znające miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Suwałkach (tel. 564 15 44, telefon zaufania 564 12 60, alarmowy 997) lub z najbliższą jednostką policji.