Macademian Girl ponownie odwiedziła jeden z suwalskich sklepów z odzieżą używaną . Powodem jej przyjazdu były nagrania do programu telewizyjnego pt. „Królowe second-handów”.

W każdym odcinku „Królowych second-handu” o zwycięstwo walczą dwie uczestniczki, które zaprezentują własne stylizacje na zadany temat. Czas na znalezienie konkretnego stroju to dwadzieścia minut. Ich kreacje oceni znana blogerka modowa Macademian Girl oraz przechodnie, których zadaniem będzie wybranie droższej stylizacji, nie wiedząc o tym, że wszystkie elementy stroju zostały zakupione za przysłowiowe „grosze” w sklepie z używaną odzieżą.

W tym odcinku o zwycięstwo zmierzą się dwie całkiem odmienne osobowości. Monika –młoda dziennikarka, która zakupami w second handzie urozmaica swoją codzienną garderobę oraz Matylda –  pełna energii amazonka, której ubrania z second handu dostają drugą szansę. Czy przechodnie postawią na odważny styl Matyldy, czy też wybiorą spokojną stylizację proponowaną przez Monikę? Tego można będzie dowiedzieć się już 7 listopada o godz. 22:00 w telewizji Lifetime.

macademian suwalki second hand

macademian suwalki second hand

macademian suwalki second hand

macademian suwalki second hand