Tragiczny wypadek w miejscowości Dębniki. Motocyklista zginął na miejscu

Nie żyje kierowca motocykla. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś (26 kwietnia) w okolicy miejscowości Dębniki. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zderzenia doszło, gdy kierująca fiatem kobieta skręcała w lewo a motocyklista ją w tym czasie wyprzedzał. Kierowca motocykla zginął.

Droga jest zablokowana, objazdy przez Ostrołękę.

Dębnik śmiertelny wypadek