Cena: 2000-3000
Kontakt
Telefon: 537740077
Dodane 2019-05-19

Sprzedawca w sklepie stacjonarnym

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 208
Wyświetlony: 73
Wygasa: 2019-06-23

Opis

Zatrudnimy sprzedawcę w sklepie stacjonarnym.

LINOFLOOR – Wyposażenie do wnętrza domu i mieszkań
- budynek Centrum Handlowego ARKADIA w Suwałkach (plan dojazdu)
ul. Noniewicza 42 A, m. Słupsk

Zakres obowiązków
- ewidencja i ekspozycja asortymentu,
- utrzymanie porządku w ramach zachowania prezentacji sklepu i zaplecza,
- przycięcie asortymentu oferowanego na wymiar i obsługa maszyny szwalniczej na rzecz obszywania krawędzi wykładzin i chodników,
- obsługa kasy fiskalnej oraz programu sprzedażowo-magazynowego,
- przygotowanie asortymentu do wysyłki, wg. zamówienia,
- obsługa bezpośrednia Klientów oraz spedycji,

Oczekiwania
- zaangażowanie i konstruktywne nastawienie w zakres powierzony prac,
- miła aparycja i usposobienie,
- samodzielność i gotowość do podnoszenia kwalifikacji,
- swobodna obsługa programów i urządzeń biurowych w zakresie komunikacji i ewidencji obejmującej ofertę sklepu,
- uzyskanie samodzielności pracy, przed zakończeniem okresu próbnego,
- zamiar świadczenia pracy, nie krótszy niż 3 lata,

Preferencje
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość programu WF-MAG,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość świadczenia pracy na rzecz pomiaru i montażu,

Dodatkowe informacje
- możliwość podjęcia pracy przez osoby studiujące w trybie zaocznym,
- możliwość ustalenia szczegółowych zasad przyznawania gwarantowanej premii uznaniowej,

Oferujemy
- stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wynagrodzenie podstawowe, wraz ze stosowną premią za zakres zaoferowania oraz jakość świadczonej pracy,
- okres próbny nie dłuższy, jak trzy miesiące,
- niezbędne narzędzia pracy,
- miłą atmosferę w doświadczonym i kreatywnym zespole,

Miejsce i czas wykonywania pracy
LINOFLOOR – Sklep z wyposażeniem do wnętrza domu i mieszkań
ul. Noniewicza 42 A  - budynek Centrum Handlowego ARKADIA w Suwałkach
Poniedziałek - Piątek  10:00 - 18:00
Sobota  09:00 - 14:00

Aplikację (CV ze zdjęciem i wskazaniem wysokości oczekiwanych zarobków w okresie próbnym), należy przesłać na adres e-mail:  praca@linofloor.pl z dopiskiem w tytule – Sprzedawca w sklepie stacjonarnym LINOFLOOR.

W treści aplikacji, proszę zawrzeć następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, po uprzednim zapoznaniu się z treścią CV kandydata.

Informacje dodatkowe

Rodzaj Oferuję
linofloor_sklep_stac_1
linofloor_sklep_stac_2
linofloor_sklep_stac_3
linofloor_sklep_stac_4
linofloor_sklep_stac_5
Szukasz pracownika do swojej firmy? Publikacja oferty pracy na stronie Kuriera Suwalskiego jest bezpłatna. Oferty zamieszczane są z miasta Suwałki oraz okolicznych miejscowości. Do każdej oferty ogłoszeniowej masz możliwość dodania kilku zdjęć oraz opisu.

Ogłoszenia "Kurier Suwalski" - bezpłatnie dodasz swoją ofertę do wszystkich kategorii.