środa, 29 listopada
Kurier Suwalski - Informacje Suwałki

REKLAMA

 

Kontakt:

redakcja@kuriersuwalski.pl 

Wydawca portalu: AGENCJA INTERAKTYWNA BrandON 

Reklama banerowa

Na portalu posiadamy kilka miejsc reklamowych.

Reklama na FB

Oferujemy udostepnienie sponsorowanego artykułu na naszych profilach na FB. (Kurier Suwalski, Wiadomości Suwałki)

  • Banery reklamowe widoczne na wszystkich urządzeniach
  • Responsywne reklamy (automatycznie dopasowują się do wszystkich urządzeń)

Zareklamuj się w Kurierze Suwalskim

Kurier Suwalski był wielokrotnie cytowany przez ogólnopolskie media jak: Fakt, Onet.pl, Radio Zet, Interia, wPolityce, RMF FM, Eska.pl, Wp.pl, Na temat, tvn24.pl.

 

Jeśli znalazłeś/aś się na tej podstronie serwisu to znaczy, że interesuje Ciebie reklama na terenie miasta Suwałki oraz powiatu suwalskiego. Każdego dnia odwiedza nas kilka tysięcy użytkowników, a nasz profil na Facebooku obserwuje już ponad 32 tysięcy osób.
Na naszej stronie oferujemy zamieszczenie banerów reklamowych oraz tekstów sponsorowanych. Jeśli jesteś zainteresowany reklamą napisz do nas a wyślemy Tobie naszą ofertę reklamową.

Reklama w dzienniku internetowym KurierSuwalski.pl to skuteczny sposób dotarcia do szerokiego kręgu potencjalnych odbiorców. Twoją reklamę zobaczą tysiące naszych czytelników.

Artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany ma na celu promowanie i zwiększanie widoczności danego produktu lub usługi, docierając do potencjalnych klientów za pośrednictwem publikacji, które cieszą się zaufaniem czytelników. W artykule sponsorowanym można przedstawić swoje produkty lub usługi, opisać ich cechy, zalety i sposoby użycia. Mogą również zawierać informacje o promocjach, ofertach specjalnych, wydarzeniach czy współpracy z innymi markami.

Reklama banerowa

Reklama banerowa na stronie internetowej to popularna forma reklamy online, w której reklamodawca umieszcza graficzny baner lub banner na stronie internetowej w celu promowania swojego produktu, usługi lub marki. Napisz do nas, a wyślemy miejsca, w których możemy zamieścić banery reklamowe.