piątek, 1 grudnia
Kurier Suwalski - Informacje Suwałki

Sushi Suwałki – sprawdź gdzie zjeść dobre sushi

„Sushi w Suwałkach? Z nami znajdziesz najlepsze miejsca! Nasz katalog zawiera starannie wyselekcjonowane restauracje serwujące sushi w Suwałkach. Oferujemy pełny spis lokali wraz z adresami i numerami telefonów, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz idealne miejsce na japońskie przysmaki.

Sayuri Sushi


Sayuri Sushi to oaza prawdziwej japońskiej kuchni w sercu Polski, gdzie każdy detal – od smaku po prezentację potraw – jest dopracowany z największą precyzją. Wchodząc do restauracji, goście natychmiast przenoszą się w orientalny świat, gdzie delektują się bogactwem smaków i aromatów pod okiem profesjonalnych kucharzy z wieloletnim doświadczeniem. Eksperymenty kulinarnych mistrzów sushi, bazujące na tradycyjnych recepturach, gwarantują unikalne doznania smakowe. Sayuri Sushi, idąc z duchem czasu, oferuje także dostawę swoich specjałów w obrębie Suwałk i Ełku, pozwalając cieszyć się wyjątkowym jedzeniem bez wychodzenia z domu. Restauracja otwarta jest od 14:00 do 21:00 w poniedziałki, od 12:00 do 21:00 od wtorku do czwartku, od 12:00 do 23:00 w piątki i soboty, oraz od 12:00 do 21:00 w niedziele. Zapraszamy do Sayuri Sushi – miejsca, gdzie Japonia spotyka się z Polską.

Suwałki SUSHARNIA


W samym centrum Suwałk mieści się nasza restauracja sushi, gdzie tradycyjna kuchnia japońska spotyka się z nowoczesnym podejściem do serwowania potraw. Dla miłośników delikatnych smaków Azji stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze elegancko urządzone wnętrza oraz różnorodne menu zapewnią pełen komfort i smakowite doznania. Zapraszamy do odwiedzenia nas pod adresem 1 Maja 12, 16-400 Suwałki. W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 885 302 066 lub mailowy na adres susharniasuwalki@gmail.com.

Fuki Sushi


Dla nas, tworzenie niespotykanych kompozycji to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Wybieramy tylko najwyższą jakość produktów, dbając każdego dnia o doskonałość każdego dania. Nasze menu jest unikatowe, dając gościom możliwość samodzielnego skomponowania własnego zestawu sushi, dostosowanego do ich gustu. Odkryjcie z nami prawdziwą magię smaków i zasmakujcie w innowacyjnym podejściu do sushi. Odwiedźcie nas pod adresem Wojska Polskiego 23abc, 16-400 Suwałki. Wszelkie pytania? Proszę dzwonić na 666 072 996 lub pisać na fukisushi2020@gmail.com.