Od lipca ubiegłego roku trwa budowa największego w północno-wschodniej części Polski Centrum Narzędziowego, którego inwestorem jest firma MAJSTER. Prężnie rozwijająca się firma nową siedzibę zlokalizowała przy ulicy Raczkowskiej 151, w pobliżu Specjalnej Suwalskiej Strefy Ekonomicznej. Jej otwarcie planowane jest na początek maja 2018 roku.

- W Centrum Narzędziowym Majster powstaje sklep, magazyn, wypożyczalnia i serwis. Powierzchnia na którą składać się będzie część handlowa, magazynowa, biurowa oraz socjalna liczyła będzie 1291,51m2. Dodatkowym atutem jest duży, liczący aż 15 miejsc postojowych parking z wygodnym wjazdem. Idąc naprzeciw wymaganiom naszych klientów zadbaliśmy również o specjalne warunki dla osób niepełnosprawnych. Polepszy to komfort zakupów w naszym sklepie dla stałych i nowych klientów już na początku maja bieżącego roku - mówi Joanna Bernat właścicielka.

- Zapewniając jakość obsługi na najwyższym poziomie nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia. Mimo, że centrum jest jeszcze w trakcie budowy to firma już poszukuje chętnych osób do pracy. Nasza kadra pracownicza rośnie w siłę razem z firmą - dodaje Joanna Bernat

Poniżej prezentujemy wizualizację nowego Centrum Narzędziowego Majster i zapraszamy na otwarcie.

centrum narzędziowe majster suwałki

centrum narzędziowe majster suwałki

centrum narzędziowe majster suwałki