Zainaugurowano budowę hali sportowo – widowiskowej „Suwałki ARENA”. Akt erekcyjny podpisali i wbudowali w fundament budynku przedstawiciele suwalskiego samorządu, klubów sportowych oraz projektant i wykonawca obiektu.

Mimo, że prace budowlane trwają już kilkanaście tygodni to w piątek (06.04) została zainaugurowana budowa hali sportowo – widowiskowej „Suwałki ARENA”.

- To prawdopodobnie ostatni tak duży obiekt realizowany przez suwalski samorząd. Jednak potrzebny – różnym środowiskom sportowym oraz kibicom, a także mieszkańcom Suwałk – mówił Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.

- Ta hala to marzenie nie tylko Ślepska Suwałki, ale też wielu innych osób – powiedział Wojciech Winnik Prezes Ślepska Suwałki. – Konsekwentnie realizujemy plan, jakim są starania o najwyższe siatkarskie tytuły. Ten obiekt na pewno nam w tym pomoże i wierzę, że tu w miejscu, gdzie Wigry Suwałki świętowały swoje największe sukcesy – awans do II ligi, a potem do I ligi my również osiągniemy cel, jakim jest siatkarska Plus Liga – podsumował Winnik.

arena suwalki akt

arena suwalki akt

arena suwalki akt