W dniach 15-16 czerwca na terenie inwestycji „Chopina Park” w północnej części Suwałk przy ulicy Chopina odbywają się III targi „Racis i Importex”. Podczas targów premierę ma nowa inwestycja deweloperska - Piano Park.

Początek lata to kolejna edycja targów dewelopersko -  wnętrzarskich. W tym roku impreza odbywa się w dniach 15-16 czerwca na terenie inwestycji „Chopina Park” przy ulicy Chopina 17 w Suwałkach. Targi odbędą się również jutro (niedziela) od 10 do 15.

Wydarzenie jest wspólnie organizowane z suwalskim liderem segmentu materiałów wykończeniowych - Firmą PSB Importex, która przygotowała specjalne upusty i rabaty. W ofercie firmy klienci znajdą asortyment zarówno klasy economy jak i premium, a wykwalifikowany personel dopasuje wyposażenie w zależności od potrzeb klienta.

Specjalnie dla odwiedzających Gości przygotowane zostały  wyjątkowe pokazy  wybranych apartamentów na drugim piętrze zrealizowanego budynku. Pierwszy z nich to przestronny, w pełni wykończony i zaaranżowany apartament o powierzchni 63 m2 i kolejne, mniejsze 50m2 i 36m2  w stanie deweloperskim. Goście targów mogą naocznie zapoznać się z wyglądem apartamentów i mieszkań realizowanych przez firmę Racis Development.

Jest to III edycja targów dewelopersko wnętrzarskich organizowanych przez firmę Racis Development i PSB Importex i jak do tej pory są to największe targi w regionie.

W tym roku odwiedzić można aż 30 stoisk z branży budowlano - wykończeniowej. Na targach prezentują się najbardziej polecani producenci armatury łazienkowej, płytek kuchennych, łazienkowych czy podłogowych, mebli łazienkowych, grzejników tj. GROHE, TUBĄDZIN, ROCA, BESCO, CERRAD, PARADYŻ, RAVAK, CERSANIT, SANPLAST, CERAMIKA KOŃSKIE, DEANTE, DEFTRANS, ALPLAST i wiele innych. Odwiedzić również można ekspozycje targowe i stoiska z panelami, listwami podłogowymi, drzwiami, dekoracjami ściennymi, roletami, karniszami i farbami (GARDINIASALAG, CLASSEN, DULUX).

W tej edycji targów prezentuje się również firma MAXELEKTRO-ARDOM z RTV i AGD, EURO FIRANY z dekoracjami i wystrojem okien,jak również Salon Meblowy LUDWIK z meblami młodzieżowymi i dziecięcymi. Na targach można zapoznać się z ofertą zakupu naturalnego kamienia - marmur, granit, onyx z firmy JAĆWING GRANIT oraz kilkoma propozycjami gotowych mebli kuchennych STUDIO STOLKAR. Pokazane są również ciekawe rozwiązania ze szkła do przestrzeni między-szafkowych z firmą POLI-CAM. Ciekawość na pewno wzbudzają też pokazy użycia i zalet najnowszych fug firmy KERAKOLL oraz samodzielnego wykonania dekoracji ściennych (efektu rdzy, aluminium, struktury diamento 3D  czy stiuku) firmy ATLAS - FOX DEKORATOR.

Wystawcy prezentują swoje materiały w hali garażowej, dzięki czemu odwiedzający nie będą narażeni na warunki atmosferyczne.

Na uczestników targów czeka jeszcze jedna duża niespodzianka - swoją premierę ma nowa inwestycja Piano Park firmy Racis Development. Prywatne, monitorowane i ogrodzone osiedle, usytuowane w spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Specjalnie dla przyszłych mieszkańców na przestrzeni około 15 000 metrów kwadratowych powstanie prywatny park, który pozwoli cieszyć się bliskością natury w uporządkowanym wydaniu. Mała architektura, kameralne fontanny na patiach i duża fontanna w centrum parku podkreślą cały kunszt wykonania. W czasie imprezy targowej będzie można zapoznać się szczegółowo z ofertą.

Specjalnie dla najmłodszych Gości targów organizatorzy Racis Development oraz PSB Importex przygotowali zjeżdżalnie i małpi gaj, a na wszystkich czeka słodki poczęstunek i aromatyczna kawa.

Serdecznie zapraszamy. Wjazd i wejście na targi główną bramą wjazdową na Osiedle Chopina Park od ulicy Wyszyńskiego.

chopina suwalki targi piano park

chopina suwalki targi piano park

chopina suwalki targi piano park