Racis Development Sp. z o. o. - firma znana z wysokiej jakości budownictwa z bogatym doświadczeniem w branży deweloperskiej rozpoczyna sprzedaż mieszkań i apartamentów z najnowszej inwestycji Piano Park.

Po sukcesie osiedla Chopina Park to kolejne prestiżowe osiedle mieszkaniowe w Suwałkach wykonane w bardzo wysokim standardzie.

Tym razem w planach developera realizowana jest wizja eleganckiego osiedla wkomponowanego w naturę. 

Klimatyczne budynki ze strefami relaksu, z największym prywatnym parkiem w Suwałkach i licznymi fontannami. Oaza spokoju, harmonii i radości z życia rodzinnego. Osiedle usytuowane w spokojnej okolicy, przy ulicy Rotmistrza Witolda Pileckiego jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. Natomiast bliskość terenów zielonych stwarza doskonałe warunki zarówno do aktywnego uprawiania sportu jak i biernego wypoczynku na łonie natury.

W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwa czteropiętrowe budynki z podziemną halą garażową skomunikowaną windą.

W pierwszym budynku “A” mieszkańcy będą mogli zakupić apartamenty o powierzchni od 25 m2 do 61 m2.

W budynku “B” najmniejszy apartament liczy 35 m2 a największy 75 m2.

Do apartamentów parterowych będą przynależeć duże i przestronne tarasy. Powierzchnia tarasów od 3,5 m2 do 117 m2, a wybrane apartamenty będą miały po dwa tarasy. Do apartamentów przypisane są funkcjonalne komórki lokatorskie na poszczególnych kondygnacjach i na kondygnacji podziemnej.

W każdym budynku znajdzie się również wózkownia. Między poszczególnymi budynkami powstaną strefy kameralnego wypoczynku, gdzie będą zlokalizowane zielone patia, eleganckie ławki, mała architektura, oryginalna roślinność i fontanny, przy których przyszli mieszkańcy odnajdą chwilę ochłody i wytchnienia. 

 

Inwestycja z pomysłem - spójne i harmonijne miejsce

Podstawową ideą przyświecającą projektowaniu całego kompleksu było stworzenie miejsca zupełnie wyjątkowego - podporządkowanego rodzinie i jej potrzebom. Błonia zlokalizowane w północnej części Suwałk są dobrym miejscem dla tego projektu, leżą na styku dwóch światów. Z południowej strony dynamicznie rozwijające się miasto z nowoczesną infrastrukturą miejską a od północy lasy i piękne morenowe krajobrazy. 

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców osiedla zostanie oddany prywatny park o powierzchni 15.000 metrów kwadratowych z centralną fontanną. Ciekawie zaaranżowana roślinność, ławki zatopione w zieleni, mała architektura oraz oddzielne fontanny na patiach czynią z osiedla elegancką całość, a mieszkańcom gwarantują dogodne warunki do odpoczynku. Pamiętano również o najmłodszych - nowoczesny park uzupełnia położony wśród drzew, kreatywny plac zabaw będący ekologicznym i bezpiecznym miejscem na dziecięce zabawy.

Z myślą o aktywnych zaprojektowano także zewnętrzną strefę fitness. W Inwestycji zaplanowane są również lokale handlowe i usługowe z przeznaczeniem m.in. na sklep spożywczy i usługi. W okolicy dostępne są przedszkola, szkoły podstawowe i żłobek. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum i kluczowymi punktami miasta.

Na terenie inwestycji już ruszyły prace budowlane, a zakończenie pierwszego etapu budowy przypada na III kwartał 2021 roku.


Więcej informacji udzieli: 
Salon Sprzedaży Racis Development 
tel. 87 566 33 27

www.pianopark.pl

piano racis klatka wejściowa

piano park racis Suwałki

piano park racis Suwałki

piano park racis Suwałki

piano park racis Suwałki

piano park racis Suwałki

piano park suwałki

piano park racis Suwałki

piano park racis Suwałki

piano park racis Suwałki