Przed Wigilią warto wprowadzić się w świąteczny klimat i posłuchać najpiękniejszych polskich i zagranicznych kolęd w wykonaniu utalentowanego saksofonisty młodego pokolenia Daniela Kobielskiego, któremu towarzyszyć będzie Suwalska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Krzysztofa Kozakiewicza.

Magiczny czas oczekiwania na Boże Narodzenie nie musi oznaczać tylko pogoni za prezentami, odcisków od wałkowania ciasta, maku, którego ziarenka znaleźć można nawet w butach, czy zajętej przez karpia wanny. W przedświątecznym pędzie dobrze znaleźć czas na miłą chwilę relaksu, poczucie radości z nadchodzących świąt, ale i bożonarodzeniową zadumę lub refleksję. Świąteczny repertuar grudniowej Filharmonii Suwałk  idealnie w taki nastrój wprowadzi.  Podczas koncertu usłyszymy utwory Mozarta, Głazunowa oraz najpiękniejsze polskie i zagraniczne kolędy. Zagrane na żywo w wyjątkowy sposób. Odkryte na nowo z saksofonowym brzmieniem.

Koncert odbędzie się w najbliższą niedziela, 17.12.2017, godzinie 19:00 w sali im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5 (Suwalski Ośrodek Kultury).Dla naszych czytelników mamy do rozlosowania jedną podwójną wejściówkę.

Pytanie konkursowe: Na jakiej ulicy znajduje się Suwalski Ośrodek Kultury? Spośród osób, które do piątku (15 grudnia) do godziny 22:00 na adres konkurs@kuriersuwalski.pl nadeślą prawidłowe odpowiedzi wylosujemy jedną, która otrzyma dwa bilety. 

fot.: SOK Suwałki