Zderzenie aut na ulicy Reja

Nieprawidłowa zmiana pasu ruchu była przyczyną kolizji do której doszło na ulicy Reja.

We wtorek (22 listopada) około godz 14:40 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na ulicy Reja.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że 63-latek kierujący dacią nieprawidłowo zmieniał pas ruchu i doprowadził do zderzenia bocznego z prawidłowo jadącym volvo.

Zdarzenie drogowe zostało zakwalifikowane przez policjantów jako kolizja. Sprawca ukarany mandatem karnym i punktami.