Pół kilograma amfetaminy w mieszkaniu 20-latka

Suwalscy kryminalni zatrzymali 20-latka, który posiadał narkotyki. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Suwalscy kryminalni zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu, w którym przebywał, policjanci znaleźli woreczki ze zbryloną substancją. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad pół kilograma środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Prokurator przedstawił 20-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi do 10 lat pozbawienia wolności.