Jutro miną trzy tygodnie od zaginięcia Damiana Cieraszko. 19-latek 20 października był na urodzinach kolegi i do chwili obecnej nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną i bliskimi.

Dziś policjanci i strażacy z pomocą sonaru szukali zaginionego 19-latka w okolicy Turówki Starej i jeziora Ożewo. Te miejca wskazał jasnowidz. Niestety nie udało się odnaleźć Damiana.

soppfot. OSP Płociczno

Przypominamy, że Damian Cieraszko ma około 180 cm wzrostu i waży około 75 kg. Ma szczupłą budowę ciała, krótkie, proste, brązowe włosy, pociągłą twarz i niebieskie oczy. W chwili zaginięcia miał na sobie szarą bluzę, ciemnoniebieskie dżinsowe spodnie, niebieskie buty sportowe z białymi paskami po bokach. Znakiem szczególnym jest tatuaż na ramieniu lewej lub prawej ręki, wielkości około 5 cm z nieznanym wizerunkiem.

Wszystkie osoby, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego lub mające z nim kontakt, czy te znające miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Suwałkach (tel. 564 15 44, telefon zaufania 564 12 60, alarmowy 997) lub z najbliższą jednostką policji.