Nietypowa interwencja policji. Szukają właściciela prezentu

Suwalscy policjanci znaleźli na skrzyżowaniu ulic Utrata i Kolejowa paczkę z zabawkami. Teraz szukają jej właściciela.

Właściciela zgubionych zabawek zapraszają po odbiór suwalscy policjanci. Wczoraj po godzinie 15:00 dzielnicowi znaleźli karton na skrzyżowaniu ulic Utrata  i Kolejowa. Po odbiór należy udać się do Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach.

Policjanci przypominają aby zachować rozsądek w pędzie zakupowym.

Szukają właściciela prezentu