Rowerzysta poślizgnął się i wjechał w audi

Uszkodzeniem samochodu zakończyła się jazda rowerzysty. Mężczyzna poślizgnął się na śniegu i wjechał w audi. Został pouczony przez policjantów.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 17:00. Mężczyzna jadąc rowerem po chodniku przy ulicy Kościuszki poślizgnął się na śniegu i wjechał w audi. Nikomu nic się nie stało. Rowerzysta został pouczony przez przybyłych na miejsce policjantów.

Z uwagi na zmienne warunki atmosferyczne policjanci apelują o rozwagę i ostrożność wszystkich uczestników ruchu.

wypadek rowerzysta kościuszki suwałkach

wypadek rowerzysta 1 min

wypadek rowerzysta kościuszki suwałkach

{jcomments on}