Kolizja auta z tirem na krajowej ósemce

Na drodze krajowej numer osiem doszło do kolizji samochodu osobowego z tirem. Jedna osoba trafiła do szpitala.


Do zdarzenia drogowego doszło w czwartek na drodze krajowej numer osiem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pojazdy otarły się o siebie. Kierowca volkswagena wpadł w poślizg i wpadł do rowu.

 kolizja auta i tira krajowa 8 suwałki

fot.: OSP Jeleniewo