Suwalscy policjanci zatrzymali 19-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego ze sklepów oraz uszkodzenia samochodów, drzwi wejściowych i bankomatów na Osiedlu Północ. Suwalczanin usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Działania suwalskich policjantów doprowadziły do zatrzymania 19-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego z suwalskich sklepów. Mężczyzna odpowie również za uszkodzenie dwóch samochodów oraz bankomatów, a także drzwi do sklepu.

Do przestępstw tych doszło w minionym tygodniu, w nocy z wtorku na środę na Osiedlu Północ w Suwałkach. Policjanci szybko ustalili, że sprawca najpierw zniszczył lusterka zewnętrzne w dwóch samochodach, które były zaparkowane, a następnie wybił szybę w drzwiach jednego z osiedlowych sklepów. Po tym fakcie agresor metalowym słupkiem uderzał w obudowę jednego z bankomatów. Jakby tego było mało uszkodził on kolejny bankomat i rozbił szybę w drzwiach pobliskiego sklepu. Następnie wszedł do jego wnętrza i dokonał kradzieży czterech butelek alkoholu.

Dzięki działaniom suwalskich policjantów już w piątek podejrzany został zatrzymany. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Suwałk. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

włamanie kaufland suwałki bankomat