Policjanci z Puńska zatrzymali mężczyznę, który w minioną niedzielę przed jednym z lokali ranił pięć młodych osób. Okazał się nim 21-letni obywatel Litwy. Dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę tuż przed godziną 2:00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o nożowniku przed jednym z lokali w Puńsku. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna bez uzasadnionego powodu zaatakował nożem kilku mężczyzn. Mundurowi natychmiast udali się w rejon lokalu, gdzie zatrzymali podejrzanego mężczyznę, którym okazał się obywatel Litwy. Funkcjonariusze zabezpieczyli również leżący przy drodze nóż, którym prawdopodobnie 21-latek ranił swoje ofiary. W wyniku zdarzenia pięciu młodych mężczyzn trafiło do szpitala, a podejrzany do policyjnego aresztu.

Wczoraj 21-latek usłyszał zarzuty spowodowania obrażeń ciała młodych mężczyzn i narażenia ich na niebezpieczeństwo utraty życia. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.