Suwalscy policjanci szukali w nocy kobiety, która prawdopodobnie chciała targnąć się na swoje życie. Niepokojącą informację mundurowi otrzymali od znajomych 28-latki.

Wczoraj po godzinie 22.30 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie, że pewna kobieta prawdopodobnie chce targnąć się na swoje życie. Policjant mając numer telefonu rzekomej desperatki natychmiast podjął działania mające na celu ustalenie użytkownika telefonu. Dzięki efektywnym działaniom suwalskich mundurowych, którym w dalszej części poszukiwań pomogli policjanci z Gołdapi udało się ustalić właściwą osobę. Jak się okazało rzekomą desperatką była 28-letnia mieszkanka Suwałk.

Natychmiast pod jej adres udali się policjanci. Drzwi do mieszkania otworzyła zdziwiona całą sytuacją 28-latka. Powiedzieli kobiecie, że jedną z jej koleżanek z portalu internetowego, zaniepokoił wpis dotyczący rzekomych problemów kobiety. 28-llatka wyjaśniła mundurowym, że nie chciała i nie chce targnąć się na swoje życie. Jednocześnie zapewniła policjantów, że nie potrzebuje żadnej pomocy.