Poszukiwanego ośmioma listami gończymi 25-latka zatrzymali suwalscy policjanci. Kiedy funkcjonariusze zapukali do drzwi mężczyzna schował się pod łóżko.

Tylko wczoraj suwalscy policjanci zatrzymali cztery poszukiwane osoby. Wśród nich był 25-latek poszukiwany aż ośmioma listami gończymi przez sąd. Mężczyzna od dwóch lat ukrywał się przed organami ścigania, jednak informacje, jakie zdobyli policjanci oraz rozpoznanie pozwoliły ustalić miejsce jego pobytu. Funkcjonariusze podejrzewali, że przyjechał on do swojej rodziny w odwiedziny.

- Te ustalenia okazały się trafne. Kiedy mundurowi zapukali do drzwi wytypowanego wcześniej domu, 25-latek ukrył się w jednym z pokoi pod łóżkiem. Na nic się jednak zdały wszelkie próby uniknięcia odsiadki. 25-latek trafił prosto do celi. Spędzi tam najbliższe 4,5 roku, odsiadując wyroki między innymi za kradzieże i pobicia - poinformowała Anna Wałecka-Chamiuk z suwalskiej policji.

Funkcjonariusze wczoraj zatrzymali również 49, 53, 63-letnich mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności za nieopłacenie grzywien.