Kolizja na Pułaskiego. Policja szuka sprawcy (zdjęcia)

Sprawcy wczorajszej kolizji na ulicy Pułaskiego poszukują suwalscy policjanci. Kierujący nieprawidłowo wykonywał manewr wyprzedzania.

Do kolizji doszło wczoraj (11 grudnia) o godzinie 21:05 na ulicy Pułaskiego. Kierujący nieustalonym samochodem wykonywał manewr wyprzedzania, nieprawidłowo zmieniając pas ruchu. Kierowca fiata seicento nie chcąc doprowadzić do zderzenia, zjechał na pas zieleni i uderzył w słup sygnalizacji świetlnej.

61-letniemu kierowcy fiata nic poważnego się nie stało.

Obecnie policjanci ustalają sprawcę kolizji i wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

pijany suwałki sygnalizacja pułaskiego

pijany suwałki sygnalizacja pułaskiego

pijany pulaskiego suwalki 5

{jcomments on}