Jechał samochodem mając prawie… 4 promile

Kompletnie pijanego 43-letniego kierowcę zatrzymali dzielnicowi z Bakałarzewa. Kierowca miał w organizmie ponad 3,6 promila alkoholu. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Wczoraj (5 marca) przed godziną 16:00 w Chmielówce Starej dzielnicowi z Bakałarzewa zatrzymali kierowcę opla. Badanie 43-latka wykazało w jego organizmie ponad 3,6 promila alkoholu.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Dalszym losem nieodpowiedzialnego kierującego zajmie się sąd.

pijany Bakałarzewo