Trzech poszukiwanych mężczyzn zatrzymali w miniony weekend suwalscy policjanci. Wszyscy ukrywali się przed odbyciem kary pozbawienia wolności.

Wśród osób, które wpadły w ręce policjantów był 56-letni suwalczanin poszukiwany listem gończym za oszustwa. Mężczyzna najbliższy rok spędzi w więzieniu. Funkcjonariusze zatrzymali także 44-latka poszukiwanego do odbycia kary za kradzieże. W tym przypadku mężczyzna spędzi w więzieniu najbliższe 10 miesięcy. Policjantom nie umknął także 26-latek, któremu sąd wymierzył karę pozbawienia wolności za niepłacenie grzywny.

Ustaleniami miejsc pobytu osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości codziennie zajmują się policjanci wyspecjalizowani w sprawach poszukiwawczych. - Ktokolwiek zna lub może przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Suwałkach (tel. 87 564 15 44) lub najbliższą jednostką Policji - tel. 997 - poinformowała podkom. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.