Policjanci zatrzymali prawo jazdy 30-latkowi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 68 km/h. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wczoraj (8 lipca) po godzinie 21:30 w miejscowości Bakałarzewo policjanci z suwalskiej drogówki wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnego kierowcę, który znacząco przekroczył dopuszczalną prędkość. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

30-latek jechał seatem w obszarze zabudowanym z prędkością 118 km/h, tym samym przekraczając dopuszczalną prędkość na tym odcinku drogi o 68 km/h.

- Nieodpowiedzialnemu kierowcy zatrzymane zostało prawo jazdy. Na konto 30-letniego kierowcy trafiły punkty karne. Nie obyło się też bez mandatu - poinformowała podkom. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

- Apelujemy o ostrożną i rozważną jazdę z prędkością dostosowaną do przepisów i warunków panujących na drodze. Przypominamy również, że to właśnie nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych - dodała podkom. Eliza Sawko.