Suwalscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że znalezione narkotyki to amfetamina i marihuana. Teraz dalszym losem 20 i 25-latka zajmie się sąd.

Suwalscy kryminalni ustalili, że w audi, jeżdżącym po Suwałkach mogą znajdować się narkotyki. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. W miniony poniedziałek, tuż przed godziną 12:30, funkcjonariusze dokonali kontroli pojazdu w centrum miasta. W drzwiach od strony kierowcy ujawnili plastikowe pudełko z zawartością białej substancji, a pod osłoną przeciwsłoneczną skręt z bibuły, z zawartością suszu roślinnego.

Okazało się, że właścicielami nielegalnych substancji są dwaj bracia z terenu powiatu augustowskiego. Ponadto w miejscu zamieszkania 25-latka mundurowi ujawnili i zabezpieczyli torebkę foliową zawierającą susz roślinny.

Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to ponad 17 gramów marihuany i ponad 0,4 grama amfetaminy. 20 i 25-latek usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.